Vaizdo projektorių ir kitos konferencinės įrangos nuoma

Apie sprendimą

Projektorius nuomojame masiniams renginiams, koncertams, parodoms ir meno projektams – visur, kur reikalingas didžiulis ir efektingas vaizdas. Projektoriai tinka ir viduje, ir lauke vykstantiems renginiams.

Nuomai siūlomų didelio galingumo projektorių šviesos srautas siekia net 40 000 ANSI liumenų. Integravus keletą tokių projektorių galima išgauti keliasdešimt tūkstančių ANSI liumenų! Šiuos projektorius nuomojame su visa technine priežiūra nuomos laikotarpiui. 

Naudojant šiuos projektorius galima rodyti prezentacijas iš kompiuterio, DVD ar vaizdo kameros bei televizoriaus ar TV tiunerio. Galima naudoti keletą vaizdo šaltinių, juos keisti renginio metu. Taip pat galima naudoti keletą projektorių to paties vaizdo ar keleto skirtingų vaizdų transliavimui keliuose ekranuose arba naudoti edge blending, image warping ir stereoskopines 3D technologijas plačiaformatėms ir sferinėms projekcijoms.

Naudojant šiuos didelio galingumo projektorius galima kurti projekcijas ant vandens, pastatų ir net medžių! Galinga projekcinė įranga atveria daug netradicinių galimybių reklamos ir meno projektų realizavimui.

Šių projektorių, atsižvelgiant į erdvės apšvietimą, užtenka kokybiškai iki 30 m. pločio projekcijai sukurti. Jie turi keičiamus objektyvus, o tai leidžia sumažinti arba padidinti projektoriaus atstumą iki ekrano, optimaliai išnaudojant instaliacijos erdvę.

Norėdami sužinoti daugiau apie galimus projekcinius sprendimus ar pasirinkti tinkamą projektorių nuomai, susisiekite su mumis!

Sėkmingai įgyvendinti projektai

  • 4D projekcija Katedros aikštėje „Stebuklingos Kalėdos“
  • MVĮ asamblėja 2013
  • SEL koncertinis turas 2011

 

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Įdomūs faktai

40 000 ANSI liumenų projektorius sveria 210 kg,
4 000 ANSI liumenų – 4 kg.

Sėkmės istorijos

SEL 20

"SEL" 20-mečio koncerte buvome atsakingi už video sprendimų įgyvendinimą. Panaudotas didžiulis, net 10x20m. ... >