Vaizdo konferenciniai sprendimai

Apie sprendimą

Vaizdo konferencijos – tai technologija, leidžianti bendrauti žmonėms ar žmonių grupėms, esančioms skirtingose vietose. Tai – dvipusė vaizdo ir garso komunikacija, patogus būdas organizuoti grupinį darbą, pasitarimus, konferencijas, seminarus, keistis duomenimis.
Gali iškilti klausimas, kuo gi skiriasi vaizdo konferencija nuo telefoninio vaizdo pokalbio? Telefoninio vaizdo pokalbio metu bendrauja du žmonės, o vaizdo konferencijos sujungia keletą ar net keliolika žmonių grupių iš skirtingų vietų. Vaizdo konferencijų įranga dažniausiai instaliuojama konferencijų salėse, susirinkimų kambariuose, auditorijose, klasėse.
Poreikis susitikinėti su verslo partneriais iš viso pasaulio tik didėja, verslas tampa itin dinamiškas, todėl ši technologija – puikus būdas taupyti laiką ir kelionės išlaidas. Taip pat mažinti anglies dvideginio išmetimą į aplinką, taip prisidedant prie globalinio atšilimo mažinimo.

Kas sudaro vaizdo konferenciją?

Bazinė vaizdo konferencija susideda iš specialios vaizdo kameros, televizoriaus, mikrofono bei valdymo ir perdavimo įrangos. Priklausomai nuo sprendimo sudėtingumo į sprendimą gali būti įtraukta papildoma serverinė įranga, programinė įranga, leidžianti bendrauti ir paprastais kompiuteriais.  

Nauda organizacijai

Keletas pavyzdžių, kur vaizdo konferencijos yra naudingos:

  • Dėstytojams, mokytojams yra užtikrinama galimybė palaikyti ryšį su savo studentais ar mokiniais net ir išvykus, t. y. vesti paskaitas nuotoliniu būdu.
  • Naudodamiesi šia įranga gali vesti paskaitas ar pamokas dėstytojai ar mokytojai iš kitų mokymo įstaigų.
  • Moksliniai darbuotojai gali bendrauti su kitų šalių mokslo įstaigomis, taip išvengdami kelionių kaštų.
  • Įmonės, kurios turi nutolusius padalinius, gali daryti nuotolinius susirinkimus, taip taupydamos laiką ir kaštus kurui.
  • Medicinos įstaigos gali bendradarbiauti tarpusavyje ir tokiu būdu dalytis patirtimi, konsultuotis.
  • Medicinos įstaigos gali bendrauti tiesiogiai su pacientu jam net neišeinant iš namų. Pavyzdžiui, epidemijos ar neįgalumo atveju, kada atvažiavimas į medicinos įstaigą tampa komplikuotas.

Šį sprendimą galima pritaikyti įvairiose srityse,  visų jos panaudojimo galimybių neįmanoma išvardinti. Esminiai vaizdo konferencijos privalumai yra tie, kad įmonės ar organizacijos taupo laiką, kelionių kaštus, didina bendradarbiavimą tarp išsibarsčiusių filialų ar padalinių, taip sukurdamos papildomą konkurencinį pranašumą, padeda tausoti aplinką.

Galime Jums pasiūlyti

Mūsų kompanija atstovauja dviem pasaulinio lygio gamintojams – „AverComm“ ir „Cisco“.

Kompanija „Cisco“ yra viena didžiausių tinklo įrangos gamintojų ir nesenai įsigijo pasaulinį vaizdo konferencijų lyderį „Tandberg“.

Kompanijos „AverComm“ vaizdo konferencijos skirtos mažesnį biudžetą turinčioms organizacijoms bei turi tam tikrų apribojimų.

Galime pasiūlyti aukščiausių technologijų sprendimus, įvairaus sudėtingumo ir dydžio. Kreipkitės į BMK ir mes išanalizuosime Jūsų poreikius bei parinksime optimaliausią sprendimą Jūsų organizacijai.

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Tomas Stulginskas

Projektų vadovas

+370 640 92299

tomas.stulginskas@bmk.lt

Teirautis

Įdomūs faktai

1968 m.
Pirmą kartą pademonstruota daugiašalė vaizdo konferencija.

56 %
didžiausių pasaulio įmonių finansų direktoriai investuotų į vaizdo konferencijas, kad sumažintų kelionių išlaidas.

70 %
pardavimo vadovų verčiau bendrautų vaizdo konferencijose nei keliautų.

Sėkmės istorijos

Socialinių mokslų kolegija naudoja vaizdo konferencijų sprendimą

Socialinių mokslų kolegija turi padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje, todėl dalis ... >