Spaudos apdailos ir užbaigimo sprendimai (gamybai)

Apie spaudos apdailos ir užbaigimo sprendimus:

Bet kuri spaustuvė, norėdama patenkinti savo klientų poreikius, kasdien susiduria ne tik su pačiu spaudos procesu, bet ir su tolesniais gamybos ciklais – spaudos apdaila ir užbaigimu. Vizitinė kortelė, kalendorius, reklaminis bukletas, pakuotė – šiuos gaminius reikia ne tik gražiai atspausdinti, bet ir tiksliai supjauti, įrišti, sulankstyti ar suklijuoti. Šiems procesams atlikti BMK siūlo profesionalią spaudos užbaigimo įrangą pagal kiekvieno poreikį – nuo rankinės pjaustyklės, reikalingos net pačiam mažiausiam kopijavimo centrui, iki visiškai automatizuotos knygų įrišimo ir klijavimo įrangos, be kurios neapsieina nė viena ofsetinė spaustuvė.

„Plockmatic International“ yra visame pasaulyje gerai žinomas spaudos užbaigimo įrangos gamintojas. Per 40 metų sėkmingo darbo spaudos rinkoje ši kompanija susikūrė puikią reputaciją savo veiksmingais ir lanksčiais „offline/nearline“ bei „online“ spaudos užbaigimo įrangos sprendimais. 

2013 metais įsigijusi britų gamintojo „Morgana Systems“ akcijas, kompanija „Plockmatic“ siūlo savo klientams dar daugiau spaudos užbaigimo įrangos sprendimų, kuriamų bendradarbiaujant su partneriais iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.  „Plockmatic“ – technologijų ir naujovių diegimo spaudos rinkoje lyderis. 

Įmonė Esko, grupės Kongsberg dalis, jau nuo 1985 metų užsiima pjaustyklių gamyba. Esko yra pjaustyklių pakuotėms rinkos lyderė dėka savo mašinų našumo, universalumo ir išskirtinio patogumo. Esko klientai – įmonės iš 75-ių pasaulio šalių, kurios verčiasi pakuočių gamyba. Esko Kongsberg pjaustyklės gali pasiūlyti itin platų įrankių asortimentą, todėl vienu universaliu pjaustymo stalu galima apdoroti įvairiausias medžiagas.

Modulinė Kongsberg mašinų konstrukcija yra parengta ateinantiems iššūkiams. Kongsberg, yra pati universaliausia skaitmeninės apdailos įranga rinkoje. Didelio greičio ir aukštos kokybės mechaninės konstrukcijos mašinos, kurios nereikalauja didelių veiklos sąnaudų, todėl jūsų investicijos greitai atsiperka. Video apie Esko Čia.

Nauda organizacijai

  • Profesionalų konsultacijos padės Jums surasti tinkamiausią sprendimą savo verslui.
  • Tinkamai pasirinkta spaudos apdailos ir užbaigimo įranga garantuos Jūsų gaminamų produktų kokybę ir patrauklumą.
  • Gamybos procesų automatizavimas taupys Jūsų laiką ir pinigus.
  • Pasaulyje pripažintų Europos gamintojų įrengimai užtikrins stabilų ir nenutrūkstamą gamybos procesą nuo maketo pateikimo spaudai iki gatavo produkto.

Kada gali prireikti?

Norint automatizuotai arba pusiau automatiniu būdu atlikti šias apipavidalinimo ar užbaigimo operacijas:

 

 Peržiūrėkite Skaitmeninės spaudos gamybos įrangos vadovą

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Povilas Brazionis

Pardavimų vadybininkas

+370 685 87 974

povilas.brazionis@bmk.lt

Teirautis

Sėkmės istorijos

Spaudos užbaigimo ir apdailos įranga spaustuvėms

Pasaulinės spausdinimo įrangos parodos „Drupa“ statistinėje analizėje matyti, ... >

"Parazitas" pjausto

Reklamos agentūra “Parazitas” įsigijo itin pažangų Esko pjaustymo ... >