Savitarnos spausdinimo sprendimai su el. atsiskaitymo sistema

Apie sprendimą

Pristatome naują BMK savitarnos spausdinimo paslaugų sistemą mokymo įstaigoms. Ši sistema yra lengvai integruojama į esamą infrastruktūrą bei suteikia galimybę vartotojams atsiskaityti už suteiktas paslaugas naudojant Lietuvos studento pažymėjime (LSP) ir elektroniniame mokinio pažymėjime (EMP) įdiegtą MokiPay elektroninę piniginę. Taigi atsiskaityti už spausdinimo ir kopijavimo paslaugas nebereikalingi grynieji pinigai!

Sprendimas priderinamas prie kiekvienos įstaigos infrastruktūros ir poreikių. Sukuriamas optimaliausias spausdinimo paslaugų modelis atsižvelgiant į vartotojų srautus ir darbų apimtį.

Galimi įvairūs paslaugos teikimo variantai:

  1. Įstaiga įsidiegia siūlomą sprendimą ir teikia paslaugą pati. BMK teikia įrangos ir sprendimo nuomos bei priežiūros paslaugas (profesionali techninė priežiūra, eksploatacinių medžiagų ir detalių keitimas bei proaktyvus įrenginių monitoringas). Klientas gali pats nustatyti paslaugos įkainius vartotojams.
  2. Spausdinimo ir kopijavimo paslaugas kliento patalpose teikia BMK.

Tipinė schema:

Vartotojai savo spausdinimo sąskaitą gali savarankiškai pasipildyti per sąskaitos papildymo terminalą (15 colių lietimui jautrų ekraną ir MokiPay skaitytuvą), pinigų pervedimas atliekamas per kelias sekundes.  Vartotojai spausdinimo užduotis gali pateikti iš tinkle esančių kompiuterių, mobiliųjų įrenginių su iOS bei Android programėlėmis ar iš USB laikmenų, prijungę jas tiesiogiai prie spausdinimo įrenginio. Spausdinimo įrenginio ekrane vartotojai mato į serverį sukeltus savo darbus ir kiekvieno darbo spaudos kainą. Spausdinant spalvotai kitu tarifu apmokami tik puslapiai, kuriuose panaudotos papildomos spalvos. Darant kopijas galima matyti kintantį sąskaitos likutį po kiekvieno atlikto darbo, o spausdinimo klaidos atveju numatytas pinigų grąžinimas.

Nauda organizacijai

  • Įstaiga gauna naują kokybišką įrangą ir visišką jos priežiūrą visą sutarties laikotarpį.
  • Aiškus išlaidų valdymas ir ataskaitų teikimas, spaudo įkainių nustatymas, limitų personalui valdymas ir tiksli apskaitos sistema.
  • Vartotojų srautų paskirstymas (follow-me) – visi paslaugos vartotojai tampa mobilūs, nepriklausomi nuo vieno kopijavimo aparato ar konkrečios vietos.
  • Studentams ir mokiniams atsiskaityti už spausdinimo ir kopijavimo paslaugas nebereikalingi grynieji pinigai. Prisijungę prie sistemos vartotojai gali matyti savo sąskaitos likutį, papildyti sąskaitą arba pasiskolinti reikiamą pinigų sumą iš kito vartotojo.
  • Galimybė spausdinti iš mobiliųjų įrenginių įkeliant darbus internetu (web-print).
  • Personalas už spausdinimą ir kopijavimą gali mokėti iš asmeninės sąskaitos arba naudotis įstaigos suteikta spausdinimo ir kopijavimo kvota. Tai leidžia organizacijai taupyti spausdinimui ir kopijavimui skirtas lėšas.
  • Greitas ir patogus prisijungimas – egzistuojančių darbuotojų ID kortelių pritaikymas įgalina greitai ir patogiai atlikti spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo darbus.

Kada gali prireikti?

Ši sistema skirta tiems, kas nori turėti modernų ir komfortišką spausdinimo ir kopijavimo paslaugų sprendimą, nuolat veikiančią spausdinimo ir kopijavimo sistemą su galimybe atsiskaityti negrynaisiais pinigais. Sistema leidžia matyti spausdinimo išlaidas ir taip taupyti, valdyti personalo spaudų kvotas.

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Įdomūs faktai

35 %
išaugo mokėjimai negrynaisiais pinigais Lietuvoje per pastaruosius porą metų

40 tūkst.
studentų ir moksleivių už spausdinimo paslaugas jau gali atsiskaityti elektroniniu būdu.

Sėkmės istorijos

Komfortiškos spausdinimo paslaugos – Vilniaus Universiteto studentams

Kalbėdami apie augančią skaitmeninę visuomenę, nepraleidžiame progos pasididžiuoti ... >