Projekciniai ekranai

Apie sprendimą

Norint, kad projektorius kokybiškai atkurtų vaizdą, būtinas ekranas, pasižymintis aukštu atspindžio koeficientu ir suteikiantis vaizdui tolygumą bei teisingą spalvų gamą. Šiuo metu gaminama daugybė įvairiausių konstrukcijų ir paskirties ekranų, tad siekiant pačios geriausios vaizdo kokybės yra svarbu teisingai išsirinkti.

Svarbiausi ekranų tipai

Suskleidžiami ekranai motorizuota pavara. Šie ekranai, skirti video projekcijoms,  gaminami naudojant aukščiausios kokybės ekranų medžiagas ir išskleidimo mechanizmus, kurie užtikrina tolygų ekrano paviršių bet kokiomis sąlygomis. Ekranuose montuojami tylūs ir galingi elektriniai varikliai.

Rėminiai ekranai. Šie standūs pastovios instaliacijos  ekranai dažniausiai gaminami iš stačiakampio surenkamo aliumininio rėmo, ant kurio užtraukiama projekcinė medžiaga. Rėminiai ekranai visada užtikrina tolygų ekrano paviršių ir puikų atspindimą vaizdą.

Montuojami į lubas ekranai. Šių ekranų korpusas yra beveik nematomas. Toks ekranas puikiai tinka patalpose su kabamosiomis lubomis ir ten, kur pageidaujama griežta estetika. Šio tipo ekranai būna tik su motorizuota išskleidimo pavara.

Specialūs ekranai. Didžiausia problema, su kuria susiduria vartotojai, yra netolygios ekrano medžiagos plokštumos. Dažniausiai dėl nekokybiškų išskleidimo mechanizmų ekrano medžiaga susibanguoja, o tai daro įtaką projektuojamo vaizdo kokybei. Gaminant „Tensio“ ekranus projektoriams ši problema išspręsta  unikaliu užpatentuotu išskleidimo mechanizmu, sukurtu firmos „Adeo“. Apatiniame rėme įtaisyti papildomi laikikliai kartu su šoniniais įtempikliais visada tolygiai ištempia ekrano medžiagą. Toks mechanizmas visada garantuoja kokybiškai ištemptą ekraną be jokių bangų.

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Edmundas Lukošis

Produktų grupės vadovas

+370 618 49592

edmundas.lukosis@bmk.lt

Teirautis