Personalizuotos rinkodaros sprendimai (XMPIE)

Personalizuotokomunikacijonauda: XMPie

Pasiekiamumas. Tiesioginis ryšys. Rezultatai.

Galbūt jau plaukiojate it žuvis šiame personalizuotų komunikacijų vandenyne, o galbūt dar tik spėliojate, kuris sprendimas būtų greičiausias ir sėkmingiausias šiame plačiame galimybių pasaulyje. Kad ir kuriame progreso taške dabar bebūtumėte,  XMPie (Cross Media Publishing in eBusiness) yra Jūsų patikimas, pagrįstas sprendimas. Reklaminė kampanija su XMPie: personalizuota komunikacija, kintamoji informacija ir web-to-print aplikacija. Atviros struktūros XMPie leidžia Jums pradėti nuo bet kurio taško, pridėti naujų įrankių ir apsaugoti savo investicijas proceso metu.  

Rinkodaros profesionalų dienotvarkėje dominuoja kintamosios informacijos spausdinimas (VDP), tinklinis spausdinimas (Web-to-print), integruotų daugiakanalių medijų publikavimas ir kitos marketingo paslaugos, kurios naudoja personalizuotas komunikacijas ir reklaminių kampanijų optimizaciją. 

XMPie produktų linija leidžia itin lengvai ir patogiai  naudotis kintamosios informacijos spausdinimu ir yra palaikoma Adobe® Creative Suite®  platformos.  Tai puikus sprendimas norint laimėti didelio pasiekiamumo daugiakanales reklamos kampanijas, o taip pat, personalizuotas komunikacijas pritaikyti e-prekyboje. 

Naudojantis Adobe paketu įgyvendinami stiprūs kūrybiniai projektai. Su XMPie kursite personalizuotą grafinę medžiagą, o remiantis gautais kampanijų duomenimis, galėsite priimti tolimesnius sprendimus matydami diagramas, analitinę medžiagą. Šie elementai padeda sukurti itin veiksmingas susikertančių medijų reklamos kampanijas. Taip pat, personalizuoti URL, e-laiškai ir mobiliojo ryšio įranga. Visa ši informacija yra talpinama vienoje duomenų bazėje, naudojant tas pačias verslo taisykles. Kampanijos planavimas, kūrybiniai produktai ir investicijos į sistemas, su XMPie savo klientams galėsite pasiūlyti daugiau, automatizuosite procesus, o tai ir skatina verslo augimą. Geriausias dalykas tai, kad kiekvienas veiksmas, paspaudimas ir kiekvienas įvykis yra matomas ir įvertinamas ir tai leidžia eigoje daryti pakeitimus ir gauti optimaliausią investicinę grąžą.

XMPie yra universalus įrankis, kuris Jūsų verslą veda į sėkmę, kad ir kuriame progreso taške bebūtumėte, XMPie atneša didesnes pajamas, augimą ir pelną.

Didesnis pasiekiamumas

  • Personalizuotų kampanijų kūrimas, kuris apima: spausdinimą, e-laiškus, internetą, video medžiagą ir informaciją parengtą mobiliesiems įrenginiams.
  • Pirkėjai patys renkasi kada ir kokiu būdu pasiekti produktus.
  • Norėdami išlaikyti pirkėjų dėmesį, naudokite kintamąją informaciją: tekstą, vaizdinę ir video medžiagą.
  • Poreikius atitinkančių savitarnos portalų kūrimas.
 

Tiesioginis ryšys

  • Dėmesį pritraukianti vaizdinė medžiaga.
  • Informacija pritaikoma individualiai kiekvienam klientui.
  • Naudodami personalizuotas komunikacijas puoselėjate klientų lojalumą. 
 

Paskaičiuojami rezultatai

  • Kampanijų kūrimas su integruotais įrankiais, kurie parodo pasiekiamumą ir klientų aktyvumą.
  • Pritaikysite žinutes, pasiūlymus ir kitą mediją atsižvelgiant į rezultatus.
  • Ataskaitos, kurios pagrindžia ir paskatina marketingo investicijas.

 

Xmpie viena rinkodaros platforma daugeliui procesų

 

XMPie platformos verslui

Didelio pajėgumo platformos augantiems verslo poreikiams, didelio pajėgumo ir atsparios gedimams. Teikdamos pilnos galios XMPie PersonalEffect technologijas, aprūpina organizacijas ar paslaugų tiekėjus plataus masto personalizuotos komunikacijos sprendimais.

Rinkitės platformas ir susikurkite konfigūruojamą sprendimą, kuris pilnai atitinka Jūsų poreikius. Tinklinis spausdinimas (web-to-print), integruotosios medijos, taikomojo programavimo sąsajos (API), o taip pat,  kursite kampanijas lengvai ir greitai, galėsite išpildyti įvairiausius kūrybinius sumanymus. Neribotos galimybės su XMPie verslo platformomis!

XMPie

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Spausdinimo sprendimai

8 525 59192

spausdinimas@bmk.lt

Teirautis

Sėkmės istorijos

Spaudos užbaigimo ir apdailos įranga spaustuvėms

Pasaulinės spausdinimo įrangos parodos „Drupa“ statistinėje analizėje matyti, ... >

Atnaujinta skaitmeninė spauda: konkurencinis pranašumas ir sumažintos gamybos sąnaudos

Norint išlaikyti konkurencinį pranašumą sparčiai besivystančiame technologijų ... >