Nestandartiniai projekciniai sprendimai ir vaizdo efektai

Apie sprendimą

Edge blending ir image warping  vaizdo projektavimo technologijos leidžia sujungti kelis projektuojamus vaizdus į vientisą vaizdą, taip pat demonstruoti vaizdą ant sferinio, cilindrinio ar išgaubto paviršiaus.

  • Edge blending arba Soft edge blending – tai technologija, kuria keli projektuojami vaizdai „sujungiami“ į vientisą vaizdą. Tad pastačius keletą ar net keliolika projektorių galima gauti vientisą tiek horizontalų, tiek vertikalų panoraminį vaizdą.
  • Image warping – tai technologija, kuri projektuojamą vaizdą priderina prie išgaubto projekcinio paviršiaus: sferos, cilindro arba išlenkto ekrano. Ji panaikina geometrinius vaizdo iškraipymus, suderina vaizdo ryškumą ir fokusavimą skirtingose vaizdo dalyse.

Vandens ekranai – ypač efektinga vizualizacijos priemonė. Juose matyti vaizdai ilgam išliks žiūrovų atmintyje. Kiekvienas toks projektas yra unikalus ir nepakartojamas.

Vaizdo projekcijos galimybės iš tiesų yra neribotos. Projekcijos ant medžių, pastatų, vandens fontanų ar net rūko – kas gali būti įspūdingiau? Tokio tipo vaizdo projektai išsiskiria savo koncepcija, meniškumu, reikalauja autorinės priežiūros ir specialiai paruoštos vaizdo medžiagos. Judantis vanduo, medžiai suteikia vaizdui savotiško gyvybingumo, dinamikos ir emocijų. To niekada nepamatytume standartiniame ekrane.

Nestandartiniai projekciniai sprendimai ir vaizdo efektai reikalingi tada, kai reikia sukurti netradicinę, įspūdingą renginio scenografiją, palikti stiprų įspūdį žiūrovams.

Norėdami sužinoti daugiau apie nestandartinius projekcinius sprendimus, susisiekite su mumis!

Sėkmingai įgyvendinti projektai

  • Tarptautinės parodos: „Autoshow 2011“ Vokietijoje, FITUR Ispanijoje, MITT Rusijoje, TUR Švedijoje

 

Greiti kontaktai

Įdomūs faktai

150 colių
(3,81 m) siekia didžiausio LCD monitoriaus įstrižainė.