LED ekranų nuoma

Apie sprendimą

Nuomai siūlomų LED (Light emitting diode) ekranų pagrindinis privalumas – ypač didelis šviesos srautas, siekiantis 6000 cd/m2. Tai užtikrina itin kokybišką vaizdą net esant tiesioginiam saulės apšvietimui.

Modulinė ekrano struktūra leidžia suformuoti LED ekranus ne tik tradicinės stačiakampio, bet ir kolonų, arkų, juostų ir kitokios formos. Tai atveria visiškai naujas scenografijos galimybes, padeda sukurti modernaus renginio įvaizdį.

Šiuos ekranus nuomojame su visa technine priežiūra nuomos laikotarpiui. Visiškai sandari LED ekranų modulių konstrukcija leidžia naudoti juos bet kokiomis oro sąlygomis 24/7 režimu.

LED ekrane galima transliuoti vaizdą iš kompiuterio, DVD ar vaizdo kameros. Galima naudoti keletą vaizdo šaltinių, juos keisti tarpusavyje. Taip pat galima instaliuoti keletą pasirinkto dydžio ir formos ekranų to paties vaizdo ar keleto skirtingų vaizdų transliavimui. Ekrano konstrukcija labai kompaktiška, o modulių storis tesiekia 8 cm, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti instaliacijos erdvę.

LED ekranai - puiki vizualizacijos priemonė, pateikianti kokybišką vaizdą. Tai kol kas vienintelis sprendimas vaizdo transliacijoms dienos metu, esant tiesioginiam saulės apšvietimui.

Mes nuomojame SPECTRUM PRO LED ekranus. Norėdami daugiau sužinoti apie galimą LED vaizdo ekranų panaudojimą ir pasirinkti tinkamą sprendimą, susisiekite su mumis!

Sėkmingai įgyvendinti projektai

  • „Eurobasket 2011“
  • Muzikiniai apdovanojimai MAMA

 

Greiti kontaktai

Įdomūs faktai

10 kartų
LED ekranas yra šviesesnis už įprastą TV ekraną. Paprasto TV ekrano šviesumas  –  600 cd/m2, LED ekrano – 6000 cd/m2.

Sėkmės istorijos

MAMA muzikos apdovanojimai

MAMA muzikos apdovanojimuose prisidėjome prie itin didelės LED Ekranų instaliacijos. ... >