Laboratorinė įranga Data Harvest

data-harvest

 


Šiais laikais norint pamatuoti vėjo kryptį ir jo greitį nebereikia laikyti iškelto šlapio piršto! Laboratoriniams skaičiavimams, kuriems reikalingi temperatūros, drėgmės ar/ir greičio rodmenys, atlikti nebereikia turėti kelių skirtingų įrenginių - visą darbą gali atlikti vienas, Data Harvest kurtas - laboratorinės įrangos sprendimas.

Įmonėje Data Harvest, įsikūrusioje Bedfordšyre, Jungtinėje Karalystėje, dirba komanda žmonių, kurie yra savo srities profesionalai - elektronikos inžinieriai, technikai, programuotojai ir daug kitų. Visi jie - turintys daug įgūdžių, reikalingų tokiam atsakingam darbui, kaip laboratorinės įrangos kūrimas, kadangi jos rodmenų teisingumas turi būti su mažiausia įmanoma paklaida.

Data Harvest gamina laboratorinę įrangą, pradedant vėjo, jėgos, greičio, temperatūros, drėgmės ir kt. matuokliais (jutikliais) ir baigiant spektrometrais (bangų ilgiui ir stiprumui matuoti skirtais įrenginiais) ar žmogaus širdies ritmo matuokliais.

Data Harvest dirba išskirtinai tik su švietimo sektoriumi ir stengiasi savo laboratorine įranga tobulinti švietimo raidą.

 

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Rimantas Mačernis

Projektų vadovas

+370 615 10309

rimantas.macernis@bmk.lt

Teirautis

Įdomūs faktai

31 metus Data Harvest gamina laboratorinę įrangą

Data Harvest eksportuoja į 100 pasaulio valstybių

500
pilnai paruoštų ir aprašytų eksperimentų