Konferencijų salės

Apie sprendimą

Pasaulis į priekį lekia milžiniškais žingsniais, todėl kiekviena organizacija nuolat ieško sprendimų, kurie padidintų jos veiklos efektyvumą. Viena iš tokių priemonių yra audiovizualiniai sprendimai, kurie diegiami įstaigų susirinkimų kambariuose, konferencijų ar mokymų salėse. Pasitelkus audiovizualinius sprendimus galima neišeinant iš įstaigos susirinkimų salės vos per keletą akimirkų atsidurti net tolimiausioje planetos vietoje ir kokybiškai bendrauti su ten esančiais žmonėmis. Audiovizualiniai sprendimai padeda efektyviai naudoti darbo ar mokymų laiką, atveria naujas galimybes didinti įstaigos darbo našumą ir efektyvumą, įgalina operatyviai reaguoti į įvykius, pasikeitusias aplinkybes ir užtikrina kokybišką informacijos perteikimą.

BMK profesionalų komanda visuomet pasiruošusi įdiegti moderniausius audiovizualinius sprendimus susirinkimų kambariuose, konferencijų ar mokymų salėse:

  • vaizdo projekcines sistemas;
  • didelio formato ekranus ir vaizdo sienas;
  • sinchroninio vertimo sistemas;
  • diskusijų, apklausos, balsavimo, vertinimo sistemas;
  • įgarsinimo sistemas;
  • daugiašales vaizdo konferencijų sistemas;
  • salių ir auditorijų rezervacijos sprendimus;
  • interaktyvias turinio atvaizdavimo ir valdymo sistemas;
  • automatizuotas pristatymų, mokymų įrašymo sistemas;
  • komutacinius ir centralizuotus įrangos valdymo sprendimus.

Nauda organizacijai

Įstaigos susirinkimų kambarys ar konferencijų salė – tai vieta, kurioje priimami svarbūs, o kartais ir lemtingi sprendimai, todėl labai svarbu, kad šiose patalpose įdiegti technologiniai sprendimai užtikrintų kokybišką informacijos perteikimą kiekvienam salėje esančiam asmeniui ir leistų nevaržomai dirbti. Kitaip tariant, audiovizualiniai sprendimai privalo didinti pristatymų, mokymų, susirinkimų, pasitarimų efektyvumą ir leisti greičiau bei paprasčiau pasiekti norimą rezultatą.

Galima drąsiai teigti, jog dažnai verslo įmonių susirinkimų kambarys ar konferencijų salė atlieka ir įmonės vizitinės kortelės vaidmenį. Jūsų klientai, partneriai, tiekėjai, galiausiai konkurentai, vos įžengę į patalpą, kurioje vyks susitikimas, susidaro įspūdį apie įmonės finansinį stabilumą ir požiūrį į inovacijas.

Kada gali prireikti?

Įrengiant ar atnaujinant susirinkimų kambarius, konferencijų ar mokymų sales ypatingas dėmesys turi būti skiriamas audiovizualiniams sprendimams, nes nuo to, ar šie sprendimai bus teisingai parinkti, kokybiškai įdiegti ir sujungti į bendrą sistemą, ar jais bus pakankamai patogu ir paprasta naudotis, priklauso pasitarimų, mokymų ir konferencijų kokybė. Todėl audiovizualinių sistemų parinkimas ir projektavimas turi būti vienas iš pirmųjų salės ar auditorijos įrengimo etapų.

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Įdomūs faktai

>1000
vaizdo projektorių 2013 m. iš BMK sandėlio iškeliavo į Lietuvos įstaigų susirinkimų kambarius, konferencijų ir mokymų sales .

>20 000 valandų - tiek veikia „Casio“ projektoriuose vietoje kaitrinių lempų naudojamas hibridinis šviesos šaltinis.

4–5
- tiek įprastų projektoriaus lempų gali atstoti hibridinis šviesos šaltinis.