Kalbų laboratorijos

edukaciniai-sprendimai

Apie sprendimą


Užsienio kalbų mokėjimas yra viena iš svarbiausių XXI a. kompetencijų. Mokant kalbas atsiveria daugiau galimybių, atsiranda platesnis kitų tautų ir kultūrų suvokimas. Tokiai mažai tautai kaip mūsų kalbų mokėjimas yra ypač svarbus ir ekonominiam augimui.

Išmokti naują kalbą galima keliais būdais. Efektyviausia kalbos mokytis toje šalyje, kurioje ja kalbama. Antras būdas yra mokytis iš vadovėlių vadovaujant mokytojui ar savarankiškai. Yra ir trečias būdas, apie kurį dar nedaug kas žino. Tai – kalbų laboratorijos. Žinoma, jomis naudojantis kalbą išmokti ne taip paprasta kaip išvažiavus į šalį, kurioje ta kalba yra gimtoji, tačiau tai daug efektyvesnis būdas nei mokymasis iš vadovėlių!

Kas yra kalbų laboratorija?

Kalbų laboratorija – tai programinė įranga, kuri padeda mokytis kalbų ir gauti maksimalų dėmesį iš mokytojo.  Ją naudojantis mokytojas sutaupo laiko, o mokinys gali geriau susikoncentruoti į užduotis. Čia rasite keltą patarimų, į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis kalbų mokymo laboratorijos valdymo sistemą.

Mes siūlome „Robotel“ kalbų laboratoriją, kuri susideda iš klasės valdymo modulio ir centralizuotos užduočių ir objektų duomenų bazės.

„Robotel“ sistemos privalumai:

  • Intuityvi ir paprasta naudoti.  Ši programinė įranga buvo sukurta mokytojams, ne informacinių  technologijų specialistams. 
  • Lanksti.  Sistema veikia visose populiariausiose operacinėse sistemose.  

Centralizuota užduočių ir duomenų bazė:

  • Interaktyvios užduotys. Pasitelkę interaktyvias užduotis studentai mokosi kalbėti  realiose situacijose.
  • Užduočių įrašymas.  Studentas gali įrašyti savo garsines užduotis, jas išklausyti ir palyginti savo tartį su pavyzdine, taisyklinga modelio tartimi.
  • Gyvai atliekamos kalbėjimo ir klausymo užduotys. Studentai gali bendrauti poromis arba grupėmis – taip užtikrinama,  jog kiekvienas studentas per pamoką turės pakankamai laiko lavinti kalbėjimo ir klausymo įgūdžius.
  • Apklausų užduotys. Studentams galima pavesti atlikti įvairaus tipo užduotis siekiant išsiaiškinti jų progresą užsiėmimų metu: klausimų ir atsakymų, atviro teksto, teksto užpildymo, daugialypio pasirinkimo ir kt.

Klasės valdymo modulis:

  • Mokytojo ar studento prezentacija
  • Studentų savarankiško darbo stebėjimas    
  • Grupavimas

 Sužinokite, koks kalbų mokymo laboratorijos sprendimas yra geriausias?

Partneriai:

Greiti kontaktai

Rūta Kairytė

Pardavimų vadybininkė

+370 682 55679

ruta.kairyte@bmk.lt

Teirautis

Įdomūs faktai

„Robotel“ programinė įranga veikia „Windows“, „Android“ ir „Apple“ operacinėse sistemose.