Eksploatacinių medžiagų tiekimas

Iki 30% nuolaida originalių tonerių tiekimui, visam Jūsų HP spausdintuvų parkui! Siųskite mums užklausą! Nurodykite savo HP spausdintuvų parką (įrangos modelius ar tonerių modelius). Jeigu nurodyti sudėtinga, NEMOKAMAI atliksime Jūsų spausdinimo parko analizę ir pateiksime pasiūlymą.

Gaukite daugiau! Sumažinkite spausdinimo išlaidas naudojant originalias kasetes. 

 

 

Kodėl verta rinktis originalų tonerį?

Išskirtinė vertė
Originalūs toneriai sumažina bendras spausdinimo išlaidas. Neoriginalūs toneriai sumažina produktyvumą, o rezultatai tampa žymiai prastesni.

Ypatinga kokybė
Originalių tonerių dėka visuomet atsispausdinsite greitai, efektyviai, o rezultatai paliks įspūdį. Neoriginalūs toneriai neužtikrina kokybės.

Patikimumas
Jau 20 metų vykdomi originalių tonerių tyrimai ir technologijos tobulinimas. Išvengsite dažų išsiliejimo ar sugadintų spaudinių, kuriuos dažnai ir sukelia neoriginalių kasečių naudojimas.

Tiesa apie originalius tonerius

Originalių tonerių technologija yra nuolat tobulinama, prie to prisideda mokslininkai ir spausdinimo technologijų specialistai. Pasaulyje registruota daugiau nei 13 000 vaizdo gavimo ir  spausdinimo patentų – tai yra kokybės garantas. Pateikiame faktus ir griauname mitus apie originalių ir neoriginalių kasečių naudojimą. Priimkite teisingą sprendimą dėl spausdinimo biudžeto paskirstymo.

Mitas nr. 1: neoriginalūs toneriai tiek patikimi, kiek ir originalūs

Faktas:

Jei tikitės, kad naudojant neoriginalius tonerius pasieksite tokių pat rezultatų ir spausdintuvai veiks taip pat gerai, kaip ir naudojant originalius, teks nusivilti. Vykdant apklausą buvo gauti tokie rezultatai: 48% vartotojų, naudojusių neoriginalius tonerius, susidūrė su problemomis: spausdintuvo gedimai, dažų nutekėjimas, toneriai pasibaigia per anksti. Taip pat, SpencerLab testas įrodė, kad  originalūs toneriai puikiai veikia nuo pat pirmo spausdinamo lapo ir taip kiekvienąkart spausdinant. 53% respondentų atsakė, kad naudojant nespalvinius neoriginalius tonerius susidūrė su problemomis. Atvykus inžinieriui šalinti gedimų, paaiškėjo, kad 28% respondentų iš šių užfiksuotų tonerių incidentų spausdinimo darbai buvo jau sustoję, o kasečių dažai pasibaigę anksčiau, nei buvo paskaičiuota.

Mitas nr. 2: neoriginalūs toneriai nekenkia spausdintuvui

Faktas:

Neoriginalios kasetės gali pakenkti Jūsų spausdintuvui. Remiantis Photizo Group tyrimu, beveik 1 iš 4 vartotojų, naudojančių neoriginalius tonerius, galų gale susiduria spausdintuvo prastovomis būtent dėl neoriginalaus tonerio. Photizo Group ištyrė, kad 23% neoriginalių tonerių vartotojų gedimo atveju privalo išsikviesti techninę pagalbą. Toks tonerio incidento sprendimas gali brangiai kainuoti.

Mitas nr. 3: originalių ir neoriginalių tonerių spausdinimo kokybė vienoda.

Faktas:

Nors neoriginalių tonerių kokybė gali atrodyti „pakankamai gera“, tačiau dažnai tokių spaudų kokybė palaipsniui blogėja. Galų gale prastos kokybės dokumentai nebegali būti naudojami tiek įmonės išorėje, tiek viduje. Tyrimo rezultatai parodė, kad 52% respondentų, kurie naudoja neoriginalius tonerius, susiduria su spausdinimo kokybės problemomis. SpencerLab tyrimas parodė, kad originalūs toneriai 99% spausdina gerai. Neoriginalūs – vidutiniškai 43% patikrintų spaudinių kokybė buvo prasta arba spaudiniai buvo visai nenaudotini. Originalūs toneriai: puiki kokybė nuo pirmo puslapio.

Mitas nr. 4: neoriginalūs toneriai visuomet sutaupo lėšų

Faktas:

Neoriginalūs toneriai kainuoja daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Žemos kainos ir geros kokybės pažadas yra klaidinantis. Taupant originaliems toneriams galite apsirikti, nes rytoj tai gali kainuoti daug brangiau nei įsivaizdavote. Jei įvertinsite patikimumą ir paskaičiuosite kiek kainuoja darbų perspausdinimas, pamatysite, kad neoriginalūs toneriai gali kainuoti dvigubai tiek, kiek kainuoja originalūs.

Mitas nr. 5: neoriginalūs toneriai tokie pat produktyvūs kaip originalūs

Faktas:

Originalūs toneriai gaminami vadovaujantis ISO/IEC 19752 ir 19798 standartais, kurie nustato tonerio kasetės išeigos normas. Tačiau neoriginalių tonerių gamintojai nevisuomet vadovaujasi objektyviais ISO tonerių standartais. SpencerLab tyrimo metu nustatyta, kad originalūs toneriai 99% spausdina gerai. Neoriginalūs – vidutiniškai 43% patikrintų spaudinių kokybė buvo prasta arba spaudiniai buvo visai nenaudotini.  Tai reiškia, kad naudojant originalius tonerius atspausdintų dokumentų nereikia perspausdinti, jie gali būti naudojami iškart.

Mitas nr. 6: lyginant su originaliais, neoriginalūs toneriai yra draugiškesni aplinkai, nes yra perdirbami

Faktas:

Ne visi neoriginalūs toneriai yra perdirbami. Kai kurie neoriginalūs toneriai yra gaminami iš naujo. Taip pat, tuščių tonerių pildymas ar jų atnaujinimas nėra tas pat, kas jų perdirbimas. Atnaujinti toneriai dažnu atveju galų gale atsiduria sąvartynuose. Remiantis 2014 metų InfoTrends tyrimu, 18% tonerių, kurių surenka jų „atnaujintojai“, nėra perdirbami. Iš jų 20% keliauja į sąvartyną. Dauguma apklaustų atnaujintojų nesugeba surinkti savo panaudotos produkcijos. Originalius tonerius galite grąžinti paprastai ir be papildomų mokesčių. Iš originalių tonerių pagaminami nauji produktai, o tai garantuoja, kad toneriai neatsidurs sąvartynuose.

Taip pat, naudojant neoriginalius tonerius, darbus tenka perspausdinti dėl prastos spausdinimo kokybės. Vidutiniškai 43% ištirtų nespalvinių, spausdintų neoriginaliais toneriais puslapių kokybė buvo prasta arba spaudiniai buvo nenaudotini. Prasta kokybė lemia padidintą elektros energijos ir popieriaus vartojimą, o tai reiškia padidintą kasetės poveikį aplinkai. Lyginant su neoriginaliomiais, originalių tonerių spausdinimo kokybė puiki nuo pirmo puslapio, todėl originalus toneris – išmintingas pasirinkimas.

Mitas nr. 7: neoriginalių tonerių gamintojai gali atkurti originalių tonerių technologiją

Faktas:

Originalių tonerių techninės specifikacijos ir nuosavybės teisės yra saugomos ir neskelbiamos. Neoriginalių tonerių gamintojai negali jų tiksliai atkurti. Originalių tonerių technologija yra pažengusi ir kuriama naudoti turint mintyje konkrečių spausdintuvų modelius. Technologijos yra nuolat tobulinamos tam, kad būtų gaunama nepriekaištinga spausdinimo kokybė ir patikimumas.

Originalių tonerių privalumai

 

Patikimumas ir įspūdingi rezultatai

Originalus toneris: patikimumas ir įspūdinga puslapio kokybė.

Gaukite daugiau

Sumažinkite spausdinimo išlaidas naudojant originalias kasetes. 
Išvenkite paslėptų išlaidų:

- Perspausdinimo
- Spausdintuvo prastovų
- Sutrikimų

Sumažinkite poveikį aplinkai

Atliekų perdirbimas be papildomų mokesčių – originalios kasetės neatsiduria sąvartynuose.

Daugiau apie tyrimų rezultatus rasite čia:

www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2013.pdf

www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf

http://photizogroup.com/wp-content/uploads/2015/03/CustomerExpStudyReport2015EMEA.pdf

www.hp.com/go/EMEA-2014InfoTrends

Partneriai:

Produktų katalogas

Greiti kontaktai

Spausdinimo sprendimai

8 525 59192

spausdinimas@bmk.lt

Teirautis

Sėkmės istorijos

Daugiau nei dvigubai mažesnės spausdinimo išlaidos – tai įmanoma!

Ar žinote, kad spausdinimui galite sutaupyti daugiau negu dvigubai nekeisdami ... >

"Lietuvos pašte" spausdinimas vyks sklandžiau

 AB„Lietuvos paštas” viena iš progresyvių valstybės valdomų įmonių, ... >