3D spausdinimas

3d-spausdinimas

Kodėl reikia turėti 3D spausdintuvą klasėje?

Daugelis vaikų yra be galo kūrybingi, nestokojantys fantazijos. Tačiau kartais jiems reikia paskatinimo ar įkvėpimo ką nors sukurti. Būtent tokia paskata ar įkvėpimo šaltiniu gali tapti naujausių technologijų, tokių kaip 3D spausdintuvai, naudojimas mokymosi procese. 3D spausdintuvai padeda lavinti vaikų mąstymą, skatina juos eksperimentuoti kuriant ir projektuojant įvairiausius objektus. Vaikams tai taip pat puiki galimybė mokytis iš savo klaidų – nepavykus realizuoti sugalvoto projekto, jie skatinami ieškoti priežasties ir galimų sprendimo variantų, taip per savo realią patirtį išmokdami projektavimo, fizikos ar kt. mokslų teorijos ir taisyklių.

Tam, kad galėtumėte projektuoti, kurti įvairiausius objektus, gaminamus su 3D spausdintuvu, nereikia būti inžinieriumi, architektu ar pan., nereikia turėti specifinių kompiuterinių žinių – kiekvienas gali išmokti naudotis šia technologija. O galimybė spręsti realias problemas fiziniame pasaulyje - vienas iš pagrindinių 3D spausdinimo privalumų. Vaikai, supratę  kad jų sukurti objektai gali būti realiai pritaikomi, kad įgytos žinios ir įgūdžiai gali padėti išspręsti tikras jų, bendruomenės ar net globalias problemas, su didesniu entuziazmu ir motyvacija įsitraukia į mokymosi procesą.

Suteikite savo studentams galią keisti pasaulį!

3D spausdinimas atveria studentams neribotas galimybes kurti, bandyti bei konstruoti, pasitelkiant sluoksniuojamosios gamybos technologijas. Kylant naujai revoliucijai skaitmeninėje gamyboje, įgytos kompetencijos studentams suteikia didelį pranašumas prieš kitus darbo rinkos dalyvius,

Sujungus neribotą studentų potencialą su 3D spausdinimu galima gauti  galingą kombinaciją.

3D spausdinimas suteiktų studentams galimybę įsisavinti pažangias technologijas ir leistų pasiekti kitą mąstymo lygį. Su 3D spausdinimo technologija kurti ateitį daug paprasčiau.


Mes Jums rekomenduojame MAKERBOT 3D spausdintuvus. Jie yra vieni populiariausių ir perkamiausių pasaulyje. MAKERBOT spausdintuvai pasižymi aukšta spausdinimo kokybe bei itin tiksliu mechanizmo darbu.

2014 metais BMK tapo autorizuotu MAKERBOT pardavimų ir techninio aptarnavimo atstovu Baltijos šalyse.

Taip pat siūlome ir kitų gamintojų 3D spausdintuvus bei eksploatacines medžiagas, 3D skenerius.  

Partneriai:

Produktų katalogas

< Į produktų katalogą

Greiti kontaktai

Edmundas Lukošis

Produktų grupės vadovas

+370 618 49592

edmundas.lukosis@bmk.lt

Teirautis

Įdomūs faktai

~500% 

numatomas rinkos augimas iki 2018 metų