Spaudos užbaigimo ir apdailos įranga spaustuvėms

Pasaulinės spausdinimo įrangos parodos „Drupa“ statistinėje analizėje matyti, kad skaitmeninė spauda greitai skinasi kelią ir vis labiau populiarėja, tačiau daugumai spaustuvių didžiausius pinigų srautus generuoja vis dėlto įprastinė spauda.

Spaustuvėms svarbiausia yra ne tik kokybiška ir sklandžiai veikianti spausdinimo įranga, bet taip pat svarbu turėti ir kokybišką spaudos užbaigimo įrangą. Pasaulinė spaustuvių diversifikacijos tendencija įgauna pagreitį, įvairesnė paslaugų pasiūla spaustuvėms tampa konkurencingumo kėlimo strategija. Tokia tendencija Lietuvoje taip pat juntama.

BMK, sukaupusi 21 metų patirtį, gali pasiūlyti geriausiai poreikius atitinkančius sprendimus spaustuvėmis. Skaitmeninės spaudos ir spaudos apdailos ir užbaigimo pardavimų vadybininkas P. Brazionis teigia: „Skaitmeninių spausdintuvų ir spaudos apdailos ir užbaigimo įrangos pasiūla yra didelė. Techninių duomenų išmanymas ir spaustuvių poreikis svarbu, bet labiausiai mums rūpi kaip įdiegta įranga ir toliau tarnauja įmonei. Dirbame išvien su inžinieriais ir procesų analitiku.“

Įmonės Olympa, kuriai vadovauja Mindaugas Jonuška, veiklos spektras itin platus: nuo reklamos projektavimo ir gamybos, įrišimų segėmis iki plėvelių ploteriavimo ir rūbų dekoravimo darbų. Olympa, jauna, inovatyvi įmonė, ryžosi Investuoti į spaudos užbaigimo procesų sklandumą ir kokybę. Nusipirkusi spaudos apdailos įrangos bukletų nugarėlių formavimui, bukletavimui ir bigavimui. Plockmatic PL104 SquareFold bukletų nugarelių fomavimui, Plockmatic BM60 bukletavimui ir Morgana DigiCreaser 33 bigavimui. Spaudos užbaigimo įranga nuo šiol leidžia pasiūlyti klientams dar daugiau.

Galimybė atlikti tiek spaudos, tiek užbaigimo ir apdailos darbus, neieškant įmonių iš išorės, spaustuvėms reiškia ir greitį ir kokybę. Klientai nori rezultatų jau šiandien ir dabar, todėl investicijos į įrangą, kuri leidžia tai padaryti, yra labai svarbios.