BMK pasirašė bendradarbiavimo kontraktą su pasauline pakavimo ir reklamos gamybos įrangos tiekėja Esko

Įmonė Esko, grupės Kongsberg dalis, jau nuo 1985 metų dešimtmečių užsiima pjaustyklių gamyba. Esko yra pjaustyklių pakuotėms rinkos lyderė dėka savo mašinų našumo, universalumo ir išskirtinio patogumo. Esko klientai – įmonės iš 75-ių pasaulio šalių, kurios verčiasi pakuočių gamyba.

Esko Kongsberg pjaustyklės gali pasiūlyti itin platų įrankių asortimentą, todėl vienu universaliu pjaustymo stalu galima apdoroti įvairiausias medžiagas.

Šiandieninis pasaulis keičiasi mūsų akyse, keičiasi ir technologijos ir verslo sąlygos. Taigi, svarbu yra investuoti į tokias technologijas, kurios ne tik pilnai atitinka šiandienos reikalavimus, bet ir galėtų prisitaikyti prie pasikeitusių poreikių ir ateityje. Modulinė Kongsberg mašinų konstrukcija yra parengta ateinantiems iššūkiams. Kongsberg, be abejonės, yra pati universaliausia skaitmeninės apdailos įranga rinkoje.

Iš pat pradžių šios mašinos buvo skirtos tik pakavimo pavyzdžių gamybai. Paskui, šios mašinos buvo pradėtos taikyti mažų serijų gamybai. Didelio greičio ir aukštos kokybės mechaninės konstrukcijos mašinos, kurios nereikalauja didelių veiklos sąnaudų, todėl jūsų investicijos greitai atsiperka.

BMK komanda (analitikas, inžinieriai ir pardavimų vadybininkas) ras ir įdiegs Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą. Plačiau apie įrangą rasite čia: Kongsberg XP, Kongsberg XN, Kongsberg XE, ArtiosCAD.