Naujienos

Sėkmė šypsosi: Ugdymo centro bendruomenė ir BMK IT projektų vadovas Vilius Jurgelevičius `17/02/02

Norime pasidžiaugti kartu su Jumis, nes mūsų kolega, BMK projektų vadovas Vilius Jurgelevičius, turi mums gerų žinių:

„Pirmadienį vyko jau trečius metus vykstančio ir virš 100 mokyklų pritraukiančio „#SamsungMokyklaAteičiai‘‘ konkurso finalas, kuriame mokyklos pristatė, o garbinga komisija išrinko geriausią skaitmeninių pokyčių projektą, kuris turės didžiausią poveikį mokinių pasiekimų gerinimui. Šiais metais pagrindinis prizas atiteko Molėtų raj. Kijelių Ugdymo centrui, kuriame mokosi didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių (intelekto sutrikimą ir kompleksinę negalią) turintys vaikai. Didžiausias dėmesys buvo skirtas individualizuotam ugdomąjam turiniui, kad kiekvienas vaikas, nepaisant specialiųjų poreikių iššūkio, galėtų gauti kokybišką ir įtraukiantį mokomąjį turinį ir tam pritaikytas technines priemones. Didžiuojuosi ugdymo centro bendruomene ir sveikinu laimėjus pagrindinį prizą!“.

Pasiekimai švietimo srityje, žingsnis į priekį tobulesnio, modernesio švietimo, yra laimėjimas mūsų ateities kartoms, vadinasi, mums visiems. Šiame projekte BMK IT mentorius Vilius Jurgelevičius kartu su mokyklos bendruomene per 5 mėnesius parengė skaitmeninių pokyčių projektą. Sveikiname mūsų kolegą ir ugdymo centro bendruomenę su pasiektais rezultatais ir sėkme! 
Kuriame ateitį kartu!

BMK dalyvavo mokymuose Dubajuje `16/03/08

Tapus Xerox XPPS (Xerox Partner Print Services) akredituotu partneriu, BMK vasario mėnesį ir toliau gilino savo inžinierių žinias tarptautiniuose spausdinimo valdymo paslaugos (MPS) techniniuose mokymuose „Xerox analyst training“.

Prezidentė įvertino BMK `16/01/08

Mūsų veiklą įvertino ir prezidentė, BMK dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“. „Akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu. Svarbu, kad knyga padeda mažinti socialinę atskirtį, paskatina bendrauti ir dalintis knygomis su tais, kuriems jų labai trūksta." - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.