Susitinkame K12 forume:

2016-11-02 Kauno Saulės gimnazijoje

2016-11-03 Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje

2016-11-04 Klaipėdos Simono Dacho gimnazijoje

2016-11-08 Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje

Dalyvaus daugiau nei 600 mokyklinio ugdymo profesionalų.

K12 Forumo pranešėjai:

Yanick Demers – vienos didžiausių ir geriausių kalbų mokymo(-si) laboratorijų vice prezidentas. K12 forumo metu Yanick ne tik dalinsis naujausiais pasauliniais kalbų mokymo(-si) trendais ir technologijų suteikiamomis galimybėmis, bet ir kartu su Lietuvos kolegomis praves anglų kalbos pamoką, naudojantis Robotel kalbų mokymosi laboratorija.

3D spausdinimo technologijos: Valentin Storz (tik Vilniuje) – Makerbot Europe prezidentas – kalbės apie 3D spausdintuvus, kaip idealų įrankį mokyti vaikus STEAM dalykų. Pateiks realius pavyzdžius iš kitų šalių ir suteiks patarimų Lietuvos švietimo sistemai. Victor Golescu – Makerbot Europe vadovas Rytų ir Vidurio Europai. O lietuvis – Karolis Girdvainis, dirbantis Makerbot Europe (Vokietijoje) lektoriumi ir techniniu konsultantu, sesijų metu įrodys, kad 3D svausdintuvu naudotis yra ypač paprasta ir kiekvienas gali tai daryti.

Angelika Fiedler. Vadovauja 140 Vokietijos mokyklų tinklui "Blick über den Zaun" (Žvilgsnis kitapus tvoros). Įprastai mokyklų vertinimą atlieka valstybinės institucijos naudodamos įprastas reitingavimo metodikas. Tinklas  "Blick über den Zaun"  nusprendė įdiegti kitokį mokyklų vertinimo būdą. Mokyklos įsitikinusios, kad savanoriškos tarpusavio peržiūros (peer review) yra efektyvesnis vertinimo būdas, negu formalios valstybinės inspekcijos. Tinklo nariai lanko vieni kitų mokyklas, praleidę mokykloje kelias dienas nustato stiprias ir silpnas jos sritis, bei pateikia rekomendacijas tobulėjimui.

 Dr. Thieu Besselink, sociologas, filosofas, The Learning Lab – socialinių inovacijų ir lyderystės mokymų laboratorijos įkūrėjas. Praėjusiais metais gavo “Europinį Leonardo Apdovanojimą” už nuveiktus darbus inovacijų ir filosofijos srityje derinant fundamentaliuosius tyrimus ir praktinį įgyvendinimą. Thieu dirba tyrėju ir dėstytoju Utrechto vadybos mokykloje (Olandija).

 Trumpas video apie praėjusių metų K12 forumą čia:

https://www.youtube.com/watch?v=r90PPn7gR-8

Informacijos apie K12 forumą ieškokite čia:

www.k12forumas.lt